1935-ben születtem. Képzettségem, okleveles gépészmérnök. A fényképezés a hobbim. 1950-es évek elején kezdtem fényképezni 6×9-es fényképezőgéppel. 1959-ben vettem az első kisfilmes fényképezőgépemet és fekete-fehér kidolgozáshoz szükséges teljes felszerelést. 1972-ben beléptem az Óbudai Fotó Klubba, ahol kitűnő fotósok segítségével elkezdtem küldeni a képeimet különböző hazai és nemzetközi pályázatokra. Több mint háromszáz képem került kiállításokra és nyolcvan fotómat díjazták is. 2007-ben megkaptam a Magyar Fotóművészeti Alkotócsoportok Országos Szövetsége E-MAFOSZ/g fotóművész címét. Az első tíz-tizenöt évben fekete-fehér képekkel szerepeltem. A digitális fénykép feldolgozást először színes diáim számítógépbe való szkennelésével kezdtem. Felszerelésemet először Pentax tükörreflexes gépekkel és a hozzá szükséges objektívekkel növeltem. A digitális fényképezést Panasonic Lumix FZ-50- es géppel kezdtem, majd Pentax K20D fényképezőgéppel folytattam.2004-től tíz éven keresztül vezettem az Óbudai Fotóklubot, ahol tanfolyamokat is tartottunk, melynek több témában előadója voltam. Kedvenc témáim a tájfotó és az emberek, portré, de szívesen fényképezem az elmúlt idők szép maradványait, a sportot vagy városrészeket.