Óbuda Fotóklub

 DSCN0348

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Búcsúzunk

Szendrei Tibor

 

Drága SZETI! Szomorú szívvel búcsúzunk Tőled. Döbbenet. csend,
gyász. Nehezen hittük el, hogy nincs már közöttünk az végtelenül
csendes, kedves ember, akinek azért minden szavára figyelni kellett.
Csodáltuk kiváló fotóidat, kreatív meglátásaidat. Öröm volt minden
pillanat, amit velünk töltöttél. Bár az égiek elszólítottak, s nem tudtál
felülkerekedni betegségeden, maradsz velünk örökké fotóiddal,
egyéniségeddel. Ég veled!

 

narckp 1080

 

Szendrei Tibor Z