Bolla László ,,Frissítés" c. képe

Október 11. ünnepnap volt az autista fotósok életében.

Csodálatos környezetben, a MagNet Bank közösségi tereiben nyílhatott meg az a kiállítás, ahol húsz fotós mutathatta be alkotásait. Az Óbuda Fotóklub Egyesület alig egy éve indította útjára Autista Fotós Csoportját, amelyhez csatlakozott az Aura Egyesület ASD Focus Club fotós csapata Csende Péter fotóművész vezetésével. A kiállítás október 22-ig tekinthető meg a hét minden napján. A köszöntő után Módos Gábor fotóművész nyitotta meg a tárlatot, aki a közös fotózások alkalmával is segítette az íjú művészek alkotó munkáját. Mentorunkkal, Keleti Éva fotóművésznővel válogattuk a kiállítás anyagát. Beszéltünk arról is, hogy jó lenne hagyományt teremteni ennek az eseményeknek. Egy biztos, a „fotózás nyelve” lehetőséget biztosít sok-sok ember számára, hogy betekinthessen az autizmussal élő emberek világába. Csodás élmény!

Köszönet az Emberi Erőforrások Minisztériumának, a Nikonnak és a MagNet Bank Közösségi Terének, hogy segítették a kiállítás létrejöttét. A legnagyobb köszönettel azonban az alkotóknak tartozunk, akik megajándékoztak bennünket a fotózás legszebb élményével.