ÖT FOTÓNK A FIAP KLUB VILÁGBAJNOKSÁGON
A fotóklub harmadszor indult el a FIAP Klub Világbajnokságon. Ebben az esztendőben a középmezőnyben végzett a csapat. Külön öröm, hogy az elfogadott képek tekintetében a legjobb eredményt most értük el. A kollekcióban helyet kapott Angster Márti, Szalai Ivett, Monoki László, Tóth-Piusz István és Koncz Dezső egy-egy fotója.
Angster Márta - Máskép

Szalai Ivett - Barátok

Monoki László - Szelfi sziget

Tóth-Piusz István - Metamotfózis
Koncz Dezső - Laura
