Monoki László

Az aktív időszakomban végzett munkám - jelenleg már nyugdíjas vagyok -, nem kötődik a fotózáshoz, de életemet végig kísérte a fotózás iránti szenvedély. Civil életem jelenetős részében gazdasági szalemberként dolgoztam. Munkámat egy a tulajdonomban álló könyvizsgáló cég élén fejeztem be. Budapest, földrajzi értelemben számomra legszebb kerületében, Óbudán élek. A fotóklubnak 2020. májusától vagyok tagja.
A fotózást nem tanfolyamokon sajátítottam el, sokszor és sok helyre publikáltam a képeimet a digitális világban és az ezekhez kapcsolódó észrevételek, és főként mások munkáinak a figyelemmel kísérése segített ezirányú ismereteimet elmélyíteni. Mára már a mindennapjaim részévé vált a fotózás, örömöt jelent számomra. Leginkább város- illetve tájképeket, na meg persze az unokáimat fotózom. Újabban filmezéssel is próbálkozom, több kisfilmet is készítettem, itt-ott sikerrel mutattam be ezeket. Néhány hazai pályázatra már jelentkeztem, több képem is a falra, elfogadásra került.

DJI 0069

DSC 1264DSC 1488