Tehetség pályázat
Sikeres fiataljaink
Óbudai pedagógusok hirdették meg a sajátos nevelési igényű (SNI) tanulók számára a Tehetség pályázatot, több kategóriában.
A kiállítás megnyitója és a díjátadás az Esernyős kiállító termében volt.
Fotósaink közül Bringye Gergő "Fagrafika" című képével első díjat nyert.
Nyitrai Ramóna "Gyűjtögető" képével második helyezést ért el, és egy külön díjat is kapott "Cseppek" című alkotására.
Roszik Viktória "Színek" c. fotója szintén különdíjas lett.
Gratulálunk az alkotóknak!




