Óbuda Fotóklub

 DSCN0348

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tehetség pályázat

Sikeres fiataljaink

 

Óbudai pedagógusok hirdették meg a sajátos nevelési igényű (SNI) tanulók számára a Tehetség pályázatot, több kategóriában. 

A kiállítás megnyitója és a díjátadás az Esernyős kiállító termében volt. 
Fotósaink közül Bringye Gergő "Fagrafika" című képével első díjat nyert. 
Nyitrai Ramóna "Gyűjtögető" képével második helyezést ért el, és egy külön díjat is kapott "Cseppek" című alkotására. 
Roszik Viktória "Színek" c. fotója szintén különdíjas lett.
Gratulálunk az alkotóknak!

 

Nyitrai Ramóna Gyüjtögető

 

Bringye Gergő Fa grafika 1

 

Nyitrai Ramóna Cseppek

 

Roszik Viktória Színek