Bárdos Tamás

1972–ben kaptam első oklevelemet fotózásért. A digitális technika megjelenésével ismét fellángolt a fotómániám, újabb sikerek, egyéni és társas fotókiállítások, oklevelek következtek.

Kiállított képem volt már a Néprajzi Múzeumban, a Sportmúzeumban, a Mai Manó házban, a Nemzeti Múzeumban, a Természettudományi Múzeumban, a West Endben, az Andrássy úton, a Vigadóban, a Bazilikában, a környező országokban és Indonéziában. Legnagyobb sikert Kontraszt című képemmel értem el, ezért kaptam a FIAP GOLD díjat is. Ezé a képé a kétes dicsőség, hogy Magyarország leglopottabb képe.
2007 óta tagja vagyok az Óbudai fotóklubnak, 2015 óta a Magyar Fotóművészek Világszövetségének. A Kecskeméti Fotómúzeum 10 képemet őriz.

Bárdos Tamás 1

Bárdos Tamás - Legyen is ruha meg nem is